Firma

O FIRMIE

Działamy w branży optoelektroniki i fotoniki – jednej z najbardziej perspektywicznych gałęzi przemysłu nowoczesnych technologii.

Kierujemy się przede wszystkim dbałością o sukces klienta, którego zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Wiąże się z tym wysoka jakość produktów, przejrzystość kalkulacji ceny oraz terminowość realizacji zamówień.

NASZA MISJA

Naszą misją jest dostarczanie klientom na rynku polskim i europejskim najnowszych światowych rozwiązań technologicznych. Oferujemy usługi „szyte na miarę” – w każdym przypadku odpowiadamy na konkretne potrzeby naszych klientów i rozwiązujemy konkretne problemy, które stoją na drodze do ich sukcesu.

Świat fotoniki to świat, który szybko się zmienia. Z zawrotną prędkością opracowywane są nowe rozwiązania technologiczne. Dlatego śledzimy rozwój technologii na świecie i utrzymujemy kontakty z wybranymi czołowymi producentami komponentów i sprzętu optoelektronicznego w Azji, USA i Europie.

Ważną częścią naszej działalności są badania i rozwój technologii (R&D). Prowadzimy badania dotyczące innowacyjnych urządzeń optoelektronicznych oraz nowych, kreatywnych zastosowań tego rodzaju sprzętu.

NASZA WIZJA

Fotonika to jedna z najszybciej rozwijających się gałęzi nowoczesnych technologii. Lasery mają coraz więcej zastosowań w przemyśle, telekomunikacji, medycynie, wojskowości i innych branżach. Lasery są więc fascynujące nie tylko z naukowego, ale również z biznesowego punktu widzenia.

Fotonika ma przed sobą znakomite perspektywy rozwoju, a światło już nazywane jest „paliwem XXI wieku”. Tak jak para wodna napędzała rewolucję przemysłową, tak dzięki komunikacji światłowodowej ludzkość wstąpiła w erę informacji, która trwa do dziś.

Wierzymy, że dzięki rzetelności i ciężkiej pracy, firma inntec.pl i jej klienci będą mieli ciągły udział w tym globalnym tryumfie fotoniki i w całej gamie jej zastosowań.

NASZE ZASADY

Fundamentem naszej działalności jest dbałość o sukces klienta. Wierzymy, że prawdziwy, długotrwały wzrost firmy można osiągnąć tylko poprzez bezwzględną uczciwość w relacjach z klientem i utrzymywanie wysokich standardów jakości.

By zagwarantować naszym klientom satysfakcję, kierujemy się trzema podstawowymi zasadami:

  • Wysoka jakość produktów.
  • Przejrzystość kalkulacji ceny.
  • Terminowość realizacji zamówień.

HISTORIA FIRMY

Firma inntec.pl rozpoczęła działalność gospodarczą we wrześniu 2010 roku w Gdańsku. Od tej pory działa na rynku optoelektroniki w Europie, jednocześnie śledząc rozwój branży na świecie.

W latach 2011-2012 firma inntec.pl z pełnym sukcesem zrealizowała kontrakty dla renomowanej firmy Intel Technology Poland Sp. z o.o.

Od 2014 roku pracujemy nad zupełnie nowym produktem, wykorzystującym innowacyjne rozwiązania technologiczne. Badania są w zaawansowanym stadium, ale szczegóły trzymamy na razie w tajemnicy.

ZAKRES DZIAŁALNOŚCI

Firma świadczy usługi w branży optoelektronicznej. Do obszaru naszej działalności należą szczególnie:

  • Systemy optoelektroniczne budowane na zamówienie.
  • Lasery światłowodowe dużej mocy i ich zastosowania.
  • Lasery diodowe dużej mocy.
  • Wykorzystanie laserów w przemyśle w tym w maszynach do cięcia metalu.
  • Układy elektroniczne wykorzystywane w technikach laserowych.
  • Karty elektroniczne projektowane i wykonywane pod wymagania klientów.