Firma

O FIRMIE

Działamy w branży optoelektroniki i fotoniki – jednej z najbardziej perspektywicznych gałęzi przemysłu nowoczesnych technologii. Ze względu na ogromny potencjał rozwoju, od 2014 roku intensywnie pracujemy nad innowacyjnymi zastosowaniami nowych technologii dla druku 3D w metalu.

W naszej działalności kierujemy się przede wszystkim dbałością o sukces klienta, którego zadowolenie ze współpracy i sukces zawsze stawiamy na pierwszym miejscu.

NASZA MISJA

Naszą misją jest dostarczanie najnowszych światowych rozwiązań technologicznych. Oferujemy usługi „szyte na miarę” – w każdym przypadku odpowiadamy na konkretne potrzeby naszych klientów i rozwiązujemy problemy, które stoją na drodze do ich sukcesu.

Świat fotoniki to świat, który szybko się zmienia, dlatego nieustannie śledzimy rozwój technologii i utrzymujemy kontakty z czołowymi producentami komponentów i sprzętu optoelektronicznego w Azji, USA i Europie.

Ważną częścią naszej działalności są prace badawcze i rozwój technologii (R&D). Prowadzimy badania dotyczące innowacyjnych urządzeń optoelektronicznych oraz nowych, kreatywnych zastosowań tego rodzaju sprzętu.

Jesteśmy dumnymi twórcami oprogramowania INNTEC.PL Engineer 3D służącego do przygotowania modeli trójwymiarowych do druku 3D. Oferujemy wysokiej jakości produkt, który stworzony został by ułatwić i przyspieszyć proces drukowania, a docelowo zrewolucjonizować rynek.

NASZA WIZJA

Fotonika to jedna z najszybciej rozwijających się gałęzi nowoczesnych technologii. Lasery mają coraz więcej zastosowań w przemyśle, telekomunikacji, medycynie, wojskowości i innych branżach. Lasery są więc fascynujące nie tylko z naukowego, ale również z biznesowego punktu widzenia.

Fotonika ma przed sobą znakomite perspektywy rozwoju, a światło już nazywane jest „paliwem XXI wieku”. Tak jak para wodna napędzała rewolucję przemysłową, tak dzięki komunikacji światłowodowej ludzkość wstąpiła w erę informacji, która trwa do dziś.

Wierzymy, że dzięki rzetelności i ciężkiej pracy, firma inntec.pl i jej klienci będą mieli ciągły udział w tym globalnym tryumfie fotoniki i w całej gamie jej zastosowań.

Pragniemy stać się w liderem w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań dla druku 3D w metalu, oferując klientom nasze wieloletnie doświadczenie i niespotykane dotąd zastosowania. Pomimo godnych pozazdroszczenia osiągnięć konkurencji i prześcigających się możliwości, MY wierzymy, że możemy zrobić TO lepiej.

NASZE ZASADY

Fundamentem naszej działalności jest dbałość o sukces klienta. Wierzymy, że prawdziwy, długotrwały wzrost firmy można osiągnąć tylko poprzez bezwzględną uczciwość w relacjach z klientem i utrzymywanie wysokich standardów jakości.

By zagwarantować naszym klientom satysfakcję, kierujemy się trzema podstawowymi zasadami:

  • Wysoka jakość produktów.
  • Przejrzystość kalkulacji ceny.
  • Terminowość realizacji zamówień.

HISTORIA FIRMY

Firma inntec.pl rozpoczęła działalność gospodarczą we wrześniu 2010 roku w Gdańsku. Od tej pory działa na rynku optoelektroniki w Europie, jednocześnie śledząc rozwój branży na świecie.

W latach 2011-2012 firma inntec.pl z pełnym sukcesem zrealizowała kontrakty dla renomowanej firmy Intel Technology Poland Sp. z o.o.

W 2014 roku firma rozpoczęła intensywne prace nad innowacyjnymi rozwiązaniami dla druku 3D w metalu.

W marcu 2018 roku wydane zostało autorskie oprogramowanie służące do przygotowania modeli trójwymiarowych do druku 3D w metalu – INNTEC.PL Engineer3D.

ZAKRES DZIAŁALNOŚCI

Firma świadczy usługi w branży optoelektronicznej oraz druku 3D w metalu. Do obszaru naszej działalności należą szczególnie:

  • Oprogramowanie do druku 3D w metalu INNTEC.PL Engineer3D: OTWÓRZ!
  • Systemy optoelektroniczne budowane na zamówienie.
  • Lasery światłowodowe dużej mocy i ich zastosowania.
  • Lasery diodowe dużej mocy.
  • Wykorzystanie laserów w przemyśle w tym w maszynach do cięcia metalu.
  • Układy elektroniczne wykorzystywane w technikach laserowych.
  • Karty elektroniczne projektowane i wykonywane pod wymagania klientów.