Inntec.pl wspiera młodych naukowców

W lipcu młodzi badacze optoelektroniki, fotoniki i innych gałęzi fizyki z całego świata spotkają się w Gdańsku na konferencji OPTO2016. Firma inntec.pl jest sponsorem tego wydarzenia.

Co roku konferencje „OPTO-Meeting for Young Researchers & SPIE Student Chapter Meeting” gromadzą wybitnych młodych naukowców pracujących nad nowymi rozwiązaniami w rozmaitych dziedzinach, takich jak fizyka laserów, technologie optyczne, fizyka półprzewodników, nanotechnologia, nanooptyka i nanofotonika, optyka nieliniowa czy biofizyka i fizyka medyczna. Spotkania są dla nich okazją na wymianę doświadczeń i prezentację swoich odkryć środowisku naukowemu.

Na konferencję przybędą również uznani badacze z różnych stron świata, którzy wygłoszą prelekcje i poprowadzą warsztaty dla młodych naukowców.

W tym roku konferencja OPTO odbędzie się po raz 11., a po raz drugi gospodarzem spotkania będzie Katedra Metrologii i Optoelektroniki Wydziału Elektroniki Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej. Ta prestiżowa uczelnia techniczna jest partnerem inntec.pl. Konferencję OPTO2016 organizują koła naukowe SPIE & OSA Student Chapters przy Politechnice Gdańskiej.

Inntec.pl jako firma działająca w dziedzinie nowoczesnych technologii doskonale zdaje sobie sprawę ze znaczenia innowacyjności we współczesnym świecie. Doceniamy kreatywność i determinację młodych odkrywców oraz ich wkład w rozwój techniki, który przekłada się na widoczne zmiany w życiu codziennym miliardów ludzi. Z przyjemnością informujemy, że inntec.pl jest oficjalnym sponsorem konferencji OPTO2016.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej konferencji: www.opto2016.soliton-pg.pl

Comments are closed.